❄❄❄ Zimą nasza skóra jest w jeszcze większym stopniu narażona na zmienne czynniki zewnętrzne. Spadek temperatury i wilgotności na zewnątrz, przy jednoczesnym dogrzewaniu i niskiej wilgotności wewnątrz pomieszczeń, w których spędzamy większość czasu, powoduje osłabienie najważniejszej powłoki naszego ciała.

❄❄Warunki te sprawiają, że skóra staje się podrażniona, ściągnięta, napięta, a także szybko oddaje wilgoć. Sprzyja to trwałemu odwodnieniu, alergiom i powoduje duży dyskomfort.

❄Balsamy oraz kremy to doraźne półśrodki, które w walce z suchą i zniszczoną skórą dają jedynie krótkotrwałą ulgę. Możliwości chłonne naszych tkanek z zewnątrz są mocno ograniczone.

O ile na czynniki zewnętrzne nie mamy większego wpływu, o tyle o dogłębne nawodnienie można zadbać od wewnątrz, poprzez picie dużych ilości płynów i uszczelnienie naskórka poprzez zastosowanie warstwy okluzyjnej. ✅

☀️Komora Normobaryczna to idealne narzędzie, które wykorzystujemy także w trosce o zdrową skórę i promienną cerę. Podwyższone do 1500 hPa ciśnienie wewnątrz komory oraz zmieniony skład atmosferyczny (40% tlen, 2% dwutlenek węgla, 0,5% wodór), skutecznie natlenia, odżywia oraz nawilżą naszą skórę na poziomie komórkowym, a efekty widać już po pierwszej sesji!

Bezinwazyjne i w całkowicie bezpieczne sesje w komorze normo barycznej zapewnią Tobie i Twojej skórze szereg korzyści:

  • przyrost komórek macierzystych o 100%❗️ już po pierwszej sesji- zregenerują Twoją skórę
  • natlenienie na poziomie komórkowym – zwiększoną produkcję kolagenu i elastyny
  • unormowanie wydzielania sebum przez skórę
  • zniknie efekt naprężonej, suchej i ściągniętej skóry – odzyskasz komfort i elastyczność skóry
  • zwiększoną ilość naczyń krwionośnych w warstwie siateczkowej skóry właściwej – skóra będzie lepiej odżywiona, a efekt będzie długotrwały po sesji
  • odblokowanie zapchanych gruczołów łojowych
  • pomaga w wyleczeniu łuszczycy oraz atopowego zapalenia skóry❗️
  • Już w trakcie sesji poczujesz głęboki relaks i odprężenie, zarówno psychiczne, jak i fizycznie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! ❤

Telefon: 602-746-446

Poznań, ul. Nad Różanym Potokiem 6

normobaria-poznan.pl

❗️ Udostępnij tę informację, a przy pierwszej wizycie otrzymasz od nas coś specjalnego❗️❗️