Profesjonalne opracowanie jadłospisu - Nie zawsze masz czas na to, żeby zgłębiać tajniki układania jadłospisu zgodnego z zasadami Żywienia Optymalnego.
Produkty, z których komponujemy jadłospis dzienny - Mały poradnik różnych kategorii żywności, która ma zastosowanie w Żywieniu Optymalnym.
Planowanie posiłków - Kompendium informacji przydatnych przy komponowaniu posiłków.
Na czym polega Dieta Optymalna? - Dieta optymalna polega na zachowaniu w jedzeniu właściwych proporcji między trzema podstawowymi składnikami produktów spożywczych.
10 praktycznych zasad żywienia optymalnego - Przedstawiamy 10 zasad żywienia optymalnego. Kierujmy się nimi na co dzień a nasze organizmy i umysły będą właściwie odżywione i tym samym zdrowe.
Książka “Zasady prawidłowego odżywiania” - Książka jest bardzo interesująca ze względu na zawartość merytoryczną, konsultowaną przez dietetyków żywienia optymalnego...
Cztery optymalne siostry Cztery optymalne siostry - Jesteśmy rodzicami czterech wspaniałych dziewczynek. Alicja ma 6 lat, Maja 4 lata, Lilia 2 a Julia 6 miesięcy. Każda z nich od poczęcia jest optymalna.