Serdecznie zapraszamy Państwa, członków Waszych rodzin oraz przyjaciół na kolejne spotkanie organizowane w ramach działającego przy Wielkopolskim Klubie Kapitału, Wielkopolskiego Klastra Medycyny i Zdrowia, które odbędzie się

w dniu 7 marca br. (środa), w godz. 18.00-20.00, 

w Garden City – Sala Powietrza Międzynarodowe Targi Poznańskie – wjazd od ul. Śniadeckich.

Tematem spotkania będzie 
“Żywienie Optymalne standardem zdrowia”.

Kierując się zasadą, która mówi, że od dobrego żywienia zależy dobra jakość naszego życia, podczas spotkania nasz ekspert, Pani dr Agata Płowecka przybliży Państwu następujące zagadnienia:

  • Jak poszczególne modele żywienia wpływają na stan zdrowia i kondycję psychofizyczną człowieka?
  • Jaki model żywienia wybrać, aby uzyskać prawidłową czynność układu odpornościowego oraz maksymalną sprawność fizyczną organizmu?
  • Dlaczego człowiek w XXI wieku nie musi chorować na cukrzycę, miażdżycę i otyłość – właściwe żywienie kluczem leczenia przyczynowego chorób cywilizacyjnych.

dr Agata Płowecka – lekarz rodzinny, chirurg, prowadzi Przychodnię Medycyny Rodzinnej “Złota Przychodnia” – pierwszą powstałą w 1999r. w Częstochowie przychodnię prowadzącą działalność jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, kontraktujący opiekę zdrowotną z ówczesną Kasą Chorych. Pani dr Płowecka posiada 30-letni staż zawodowy oraz jest pionierką praktyk lekarza rodzinnego, jakie obecnie są rozpowszechnione, czyli prywatyzacji podstawowej opieki zdrowotnej. Bezpośrednio po studiach pracowała w Wojewódzkim Ośrodku Kardiologii w Zabrzu u boku prof. Pasyka i prof. Religi. Następnie przez okres 9 lat była chirurgiem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie na Oddziale Chirurgii Naczyń. Od 20 lat prowadzi własną praktykę lekarza rodzinnego, a także pełni funkcję Przewodniczącej Komisji Zdrowia działającej przy Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Optymalnych z siedzibą w Jaworznie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!